Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma jest rynkowym liderem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, specjalizując się przede wszystkim w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu logistyki wewnętrznej.

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie przyczyny awarii i naprawa urządzeń produkcyjnych

  • konserwacja i regulowanie pracy maszyn

  • wymiana elementów mechanicznych urządzeń

  • współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn oraz przeprowadzenie testów

  • modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń

  • zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury komponentów i drukarek

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • ogólna wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki, elektroniki, automatyki i mechaniki

  • znajomość pakietu MS Office

  • gotowość po podjęcia stałego zatrudnienia

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

  • pracę w systemie zmianowym

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników