Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kurczaki 130

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń;

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów;

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy;

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie bądź wyższe techniczne;

  • znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych;

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej, pneumatyki lub automatyki;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1 kV;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość zakupu akcji grupy

  • dodatek transportowy

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszej fabryki w Łodzi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu (Elektromechanik

Kurczaki 130 (tel. 42 689 6817)

Przewiń do profilu firmy