Technik Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, będącego jednym z liderów branży przemysłowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie stanu technicznego urządzeń, maszyn oraz instalacji eskploatowanych w zakładzie

  • przeprowadzanie konserwacji, przeglądów oraz napraw maszyn

  • dbałość o utrzymanie ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn

  • rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • wykonywanie czynności montażowych i demontażowych niezbędnych do instalowania i przyłączania urządzeń oraz maszyn

  • planowanie dostaw w celu zapewnienia części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń stosowanych w procesie produkcyjnym

  • współpraca na poziomie operacyjnym z zewnętrznymi firmami serwisowymi w zakresie zabezpieczenia i utrzymania wymaganego stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz instalacji

  • nadzorowanie realizacji projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego

  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej w zakresie realizowanych prac utrzymaniowych

  • udział w komisjach odbioru technicznego i przekazywaniu do eksploatacji środków trwałych

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (Technik/Mechanik/Elektryk/Mechatronik)

  • znajomość nowoczesnych technik organizacji utrzymania ruchu

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • doświadczenie w koordynowaniu wykonywanych prac remontowo – serwisowych

  • doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu

  • świadectwo kwalifikacyjne E w zakresie: obsługi, konserwacji, remontu, montażu czy prac kontrolno-pomiarowych dla grupy 1 urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • dofinansowanie posiłków

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Przewiń do profilu firmy