Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik utrzymania ruchu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Międzynarodowa firma Vanderlande Industries B.V zatrudni osobę na stanowisko:

    TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
    Region: łódzkie
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Zapewnianie stałego wsparcia technicznego w jednym z najnowocześniejszych, zautomatyzowanych centrów logistycznych w Europie,
    • Utrzymanie ciągłości pracy systemu podczas operacji,
    • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych zgodnie z harmonogramem,
    • Dokonywanie napraw w przypadku awarii maszyn,
    • Analiza problemów na wielu płaszczyznach technicznych (od warstwy elektromechanicznej po wysokozaawansowane sterowanie procesem automatycznego transportu wewnątrzmagazynowego).

    Wymagania:

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia o profilu technicznym (mechanika, budowa maszyn, elektryka, automatyka),
    • Mile widziane doświadczenia zawodowe na zbliżonym stanowisku ( utrzymanie ruchu, serwis, dział techniczny),
    • Wiedzy technicznej z zakresu budowy maszyn, ich funkcjonalności oraz utrzymania i serwisowania,
    • Podstawowej wiedzy z zakresu systemów automatyki w tym sterowników PLC z serii siemens S7,
    • Umiejętność prowadzenia analizy przyczynowo-skutkowej,
    • Elastyczności, zdolności do przystosowania się do nowej sytuacji, pro aktywności,
    • Czynnego prawa jazdy kat. B.,
    • Biegłej obsługa komputera, w tym pakietu MS Office,
    • Dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację, w tym znajomości języka technicznego,
    • Umiejętności pracy pod presją czasu.

    Poszukujemy osoby która jest samodzielna w organizacji pracy własnej, zorientowanej na Klienta, odpowiedzialna, asertywna.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji w temacie wpisując nazwę stanowiska.