Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Maspex

  • Łowicz

    Łowicz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

W związku z realizacją nowych instalacji i oraz rozwojem naszego zakładu do naszego działu Utrzymania Ruchu odpowiedzialnego za zapewnienie płynnej realizacji produkcji poprzez utrzymanie parku maszynowego w ruchu poszukujemy pracowników. Dołączając do zespołu Techników Utrzymania Ruchu pracujących bezpośrednio przy produkcji wyrobu gotowego nowy pracownik będzie realizował zadania z obszaru elektromechaniki wspierając dział Produkcji w codziennej pracy.

Kluczowe zadania:

• usuwanie bieżących awarii powstających w toku produkcji,

• wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji zgodnie z przygotowanym planem i zleceniem od przełożonego,

• zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne,

• sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw,

• ścisła współpraca z Operatorami Maszyn i Kierownictwem produkcji.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie z zakresu mechaniki, mechatroniki, elektryki lub pokrewnych,

  • masz minimum roczne doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,

  • znane są Ci zagadnienia z zakresu: mechatroniki, mechaniki, elektryki i elektroniki,

  • praca w dynamicznym środowisku motywuje Cię do pracy,

  • lubisz złożone problemy, a współpraca zespołowa jest dla Ciebie bardzo ważna.

To oferujemy

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów, w tym Łowicz, Kotlin, Włocławek i Krakus,

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,

  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw,

  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy