Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

  • Łozienica (pow. goleniowski)

    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zespołowe wykonywanie konserwacji i napraw automatycznej linii sortującej

  • Sporządzanie raportów o awariach i ich usuwanie w czasie pracy,

  • które mają wpływ na wydajność linii sortującej

  • Współpraca z klientem (produkcją) w celu zapewnienia właściwej wydajności linii

  • Inne obowiązki, które w sposób uzasadniony odpowiadają charakterowi pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne w zakresie elektryk / mechanik

  • Mile widziana podstawowa znajomość jęz. angielskiego

  • Zrozumienie i stosowanie się do wszystkich procedur firmowych, legislacyjnych i BHP

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem i współpracownikami.

  • Podstawowa znajomość i zrozumienie systemów logistycznych.

  • Zmotywowane i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność uczenia się i rozwijania w pracy

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Umiejętność dążenia do wyznaczonej wydajności i ustalonych celów

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i konfliktów

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę,

  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalową współpracę,

  • Profesjonalne i osobiste programy szkoleniowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim klikając w przycisk aplikowania.

KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

strona internetowa firmy: http://knapp.com/

Miejsce pracy: Łozienica pod Goleniowem.

Przewiń do profilu firmy