Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

ELTEM Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie skutecznego funkcjonowania maszyn i urządzeń poprzez ich stałe przeglądy oraz remonty, zarówno planowane jak i doraźne przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji

  • diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznej oraz zapobieganie ich występowaniu

  • wszelkie prace związanie z utrzymaniem ruchu w firmie

  • udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych pracach

  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej

  • współpraca z podwykonawcami

  • współpraca z innymi zespołami w celu zachowania płynności produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne

  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, hydrauliki, elektryki

  • praktyczne wiedza z zakresu budowy maszyn, umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

  • czytanie rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie,

  • mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w zmotywowanym zespole

  • szkolenie adaptacyjne na stanowisku pracy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym środowisku

  • wpływ i współudział w procesie zmian organizacyjnych

ELTEM Sp. z. o. o (www.eltem.pl) jeden z czołowych w Polsce producentów okablowań elektrycznych do ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych, a także nietypowych rozwiązań z zakresu elektroniki dla odbiorców z rynku rolniczego i motoryzacyjnego, działający na rynkach Europy w związku z dalszym rozwojem Spółki poszukuje osób na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Przewiń do profilu firmy