Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Luboń, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Produkujemy nawozy mineralne od ponad 100 lat ! Jesteśmy dużym Zakładem produkcyjnym. Obecnie zatrudniamy ok. 280 pracowników. Inwestujemy w nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i poprawę warunków pracy oraz rozwój zawodowy naszych pracowników.

    Zatrudnimy

    Miejsce pracy - Luboń k/ Poznania

    Opis stanowiska:

    • Praca w środowisku produkcyjnym, w systemie jednozmianowym lub wielozmianowym
    • Wykonywanie bieżących napraw urządzeń i aparatury kontrolno pomiarowej .Realizacja przeglądów i konserwacji zgodnie z harmonogramem,
    • Usuwanie awarii aparatury kontrolno pomiarowej
    • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego aparatury kontrolno pomiarowej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia minimum zawodowego – kierunkowego (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)
    • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • Mile widziane uprawnienia: SEP do 1Kv
    • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i AKP

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe plus premia
    • Bezpieczne miejsce pracy
    • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku
    • Otwartość na nowe pomysły (można zdobyć atrakcyjne nagrody finansowe w ramach corocznych konkursów racjonalizatorskich)
    • Udział w sportowych konkurencjach pracowniczych zakończonych nagrodami finansowymi. Bezpłatny udział w imprezach sportowych sponsorowanych przez LUVENĘ
    • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej i Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do wypoczynku letniego, pożyczkę na cele mieszkaniowe, dopłatę do karnetów sportowych, imprez o charakterze kulturalno- oświatowym lub turystycznych
    • Szkolenia

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie ofert do Działu Personalnego LUVENA S.A. lub za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

    LUVENA S.A.
    62-030 Luboń, ul. Romana Maya 1
    tel. (061) 8900 100, fax (061) 8900 400
    www.luvena.pl

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z  dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)”.