Technik utrzymania ruchu (m/k)

  • Nowa Ruda, Kłodzko, Głuszyca, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z oddziałem w Nowej Rudzie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

    Miejsce pracy: Głuszyca, Kłodzko, Nowa Ruda
    TECH/RUD/1218

    Obowiązki:

    • działania prewencyjne,
    • bieżące usuwanie awarii,
    • uruchomienie produkcji,
    • zamawianie, magazynowanie i przygotowanie części zamiennych na gotowość wymiany,
    • sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych,
    • wsparcie w zakresie utrzymania obiektu,
    • samokształcenie i przekazywanie wiedzy - wdrażanie Kaizen.

    Wymagania:

    • wykształcenie w obszarze: technik elektronik, automatyk, mechanik lub pokrewne,
    • mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży automotive,
    • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki,
    • umiejętność czytania rysunków technicznych,
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych/ elektronicznych oraz pneumatycznych i hydraulicznych,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • min. podstawowa znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (pierwsza umowa zawierana na okres 12 miesięcy),
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia składająca się z trzech składników,
    • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna Luxmed, codzienne dofinansowanie do posiłków, karta sportowa umożliwiająca dostęp do aktywnego wypoczynku: OK System, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dodatkowe bonusy świąteczne,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji (możliwość odbycia kursu obsługi wózków widłowych/suwnic, organizowanego w zakładzie) w międzynarodowym przedsiębiorstwie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis