Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu (m/k)

Trenkwalder

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Tychy,

  • obsługa i programowanie zgrzewarek rezystancyjnych oraz urządzeń peryferyjnych,

  • przezbrajanie zgrzewarek, ustawianie i optymalizacja procesów zgrzewania,

  • rozwiązywanie bieżących problemów procesu zgrzewania rezystancyjnego,

  • usuwanie usterek maszyn i urządzeń – elektropneumatyka, automatyka, wyposażenie specjalizowane,

  • wykonywanie cyklicznych czynności z zakresu TPM (diagnostyka MIYACHI),

  • udział w uruchomieniach nowych maszyn oraz procesów zgrzewania,

  • prowadzenie dokumentacji procesowej oraz technicznej,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne elektromechanik),

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • uprawnienia SEP mile widziane,

  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki i elektroniki,

  • dokładność i sumienność,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym szkolenia), w stabilnej i międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjny system wynagradzania (premie miesięczne),

  • dodatkowe benefity pozapłacowe (m.in. ubezpieczenie na życie, cykliczne wydarzenia prozdrowotne, karnety sportowe, dofinansowanie nauki),

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • nowoczesny park maszynowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o. (Nr cert. 2611).

Przewiń do profilu firmy