Technik Utrzymania Ruchu Magazynu- Greenfield

  • Legnica, Wałbrzych, Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.02.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 03.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży automotive ulokowanej w powiecie legnickim poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

    Technik Utrzymania Ruchu Magazynu
    Miejsce pracy: Legnica, Wałbrzych, Wrocław
    MAV/2019/01

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania magazynu wysokiego składu;

    • Wykonywanie prac prewencyjnych - przeglądy, konserwacje części mechanicznych/elektrycznych;

    • Współpraca z zewnętrznym serwisem napraw maszyn i urządzeń;

    • Diagnozowanie błędów i usuwanie usterek w magazynie drobnych części oraz urządzeń transportujących;

    • Wsparcie przy obsłudze i konserwacji systemów LVS oraz MFR;

    • Nadzorowanie pracy partnerów zewnętrznych w przypadku usterek/konserwacji/naprawy urządzeń.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne (mechatronik/elektryk);

    • Dobra znajomość języka angielskiego- codzienna praca z językiem;

    • Zezwolenie do obsługi maszyn i urządzeń elektrycznych;

    • Doświadczenie w konserwacji i utrzymaniu automatycznych magazynów drobnych części (AKL);

    • Znajomość obsługi oprogramowania do zarządzania magazynem/przepływem materiałów;

    • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania do zarządzania  magazynem i przepływem materiałów.

    Oferujemy:

    Możliwość uczestniczenia w rozruchu nowej inwestycji;

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

    • Atrakcyjne wynagrodzenie;

    • Pakiet benefitów;

    • Pracę w znanej międzynarodowej organizacji z branży automotive  o ugruntowanej pozycji na rynku;

    • Pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl