Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu/ Maitenance technician

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej;

  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych;

  • Pomiary parametrów procesów technologicznych;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej;

  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych;

  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych;

  • Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur;

  • Wsparcie techniczne w uruchamianiu nowych zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość pakietu Microsoft Office;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu - minimum 6 miesięcy;

  • Zdolności manualne i zmysł techniczny;

  • Uprawnienia SEP do 1kV (preferowane).

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie

Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami,

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.