Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

LXPRO GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Spacerowa 4

Masów (pow. opolski)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń

  • prowadzenie przeglądów i konserwacji wszystkich maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu przedsiębiorstwa wraz z wymaganą wewnętrzną dokumentacją

  • bieżące naprawy, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • projektowanie nowych oraz optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych w kontekście mechaniki i automatyzacji

  • modernizacja i automatyzacja istniejących stanowisk produkcyjnych

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi warsztatowych

  • wykształcenie w zakresie mechaniki

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

podstawowa znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego

dodatkowe uprawnienia branżowe

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • perspektywa stabilnej i długoterminowej współpracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne