Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

Antal Engineering & Operations O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta z zakładem ulokowanym 20km na zachód od Warszawy, jednego z największych na świecie producentów z branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

Numer ref.: /143/07/2020/TB

Obowiązki:

  • ustawianie procesu na linii produkcyjnej
  • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (linie automatyczne, roboty, myjki, stanowiska montażowe i testujące)
  • konserwacja maszyn
  • zapewnienie ciągłości pracy linii

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz mechaniki
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność
  • chęć do ciągłego rozwoju i nauki

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych
  • udział w nowych projektach
  • praca z najnowocześniejszymi rozwiązaniami, w zrobotyzowanym parkiem maszynowym
  • szkolenia stanowiskowe
  • bezpłatny transportu do i z zakładu (trasy z Błonia, Sochaczewa, Żyrardowa, Warszawy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne