Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu – Mechanik/Automatyk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Nidec Industrial Automation Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, międzynarodowa spółka będąca czołowym producentem prądnic i systemów napędowych dla przemysłu, poszukuje do Działu Produkcji – UR kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Główne obowiązki:

    • Utrzymanie wyposażenia technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości;
    • Prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów, planami prewencyjnymi; proponowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych z zakresu TPM;
    • Naprawy maszyn - w tym elementów pneumatycznych, hydraulicznych, układów sterowań obrabiarek CNC, obwodów siłowych;
    • Współpraca z Działem produkcji w celu określenia priorytetów prac prewencyjnych i naprawczych, ścisła współpraca z operatorami maszyn.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w Utrzymaniu Ruchu w firmie produkcyjnej;
    • Uprawnienia elektroenergetyczne do 1kV (mile widziane uprawnienia do obsługi sprężarek/suwnic);
    • Znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej - elektrycznej, mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej;
    • Mile widziana znajomość obrabiarek CNC z systemami Mazatrol, Fanuc, Siemens;
    • Gotowość do pracy dwuzmianowej (godziny 6-14 oraz 14-22).

    W zamian za wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i zwiększenia doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności;
    • Zwrot kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania oraz pomoc w relokacji;
    • Dodatkowe benefity i pozapłacowe świadczenia (m.in. prywatna opieka medyczna, świadczenia socjalne oraz karty Multisport).

    Oferty zawierające CV prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j.: Dz.U. z 2016r., poz. 677).”