Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

ul. LG Electronics 1-2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Obowiązki:

  • Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn w czasie produkcji
  • Zapewnienie ciągłości produkcji na maszynach we współpracy z inżynierami z działu
  • Remonty, naprawy, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń
  • Korekty podstawowych parametrów maszyn, ustawianie, drobne regulacje i modyfikacje maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych mile widziane
  • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu wykrojników
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Pracę w intensywnie rozwijającej i modyfikującej swój park maszynowy firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy