Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company

    produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

    We Want Those Who Want To Be the Best

    Miejsce pracy: Dzierżoniów

    Obowiązki:

    • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki.
    • Wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów maszyn i urządzeń.
    • Modernizację oraz instalację nowych maszyn.
    • Analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu.
    • Udział w zadaniach związanych z wdrażaniem projektu TPM.

    Wymagania:

    • Wykształcenie o profilu mechanicznym.
    • Doświadczenie w pracy przy naprawach maszyn CNC w zakładzie produkcyjnym – będzie dodatkowym atutem.
    • Wiedza z zakresu budowy, konserwacji i napraw maszyn do obróbki skrawaniem.
    • Znajomość układów pneumatycznych oraz hydraulicznych.
    • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie TPM.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

    Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Harris Calorific International Sp. z o.o., ul. Strefowa 8, 58-200 Dzierżoniów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowań rekrutacyjnych. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.