Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

  • Dzierżoniów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company

produkuje sprzęt do spawania i cięcia gazowego, przemysłowy i specjalistyczny sprzęt do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczeństwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

We Want Those Who Want To Be the Best

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:

  • Usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki.
  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów, remontów maszyn i urządzeń.
  • Modernizację oraz instalację nowych maszyn.
  • Analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu.
  • Udział w zadaniach związanych z wdrażaniem projektu TPM.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu mechanicznym.
  • Doświadczenie w pracy przy naprawach maszyn CNC w zakładzie produkcyjnym – będzie dodatkowym atutem.
  • Wiedza z zakresu budowy, konserwacji i napraw maszyn do obróbki skrawaniem.
  • Znajomość układów pneumatycznych oraz hydraulicznych.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie TPM.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Harris Calorific International Sp. z o.o., ul. Strefowa 8, 58-200 Dzierżoniów. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowań rekrutacyjnych. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się