Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu – Mechanik/ Elektryk/ Automatyk

MYBOX LOGISTICSO firmie

  • Chęciny, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i innych. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania
w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoją karierę,
chcesz każdego dnia uczyć się czegoś nowego,
chcesz pracować w młodym, przyjaznym i otwartym środowisku
aplikuj do nas. Teraz szukamy osoby na stanowisko:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – MECHANIK/ ELEKTRYK/ AUTOMATYK

Twoje zadania:

  • praca w zautomatyzowanym magazynie (miniload, systemy sortujące, systemy przenośników, PTL, automatyczne systemy pakowania)
  • bieżący serwis wdrożonych rozwiązań
  • programowanie sterowników PLC
  • uczestnictwo w projektach optymalizujących i rozwijających infrastrukturę centrum dystrybucyjnego
  • aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi dostawcami
  • odpowiedzialność za zarządzanie apteczką części i magazynem narzędziowym
  • szkolenia pracowników działu w zakresie eksploatacji urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego - kierunek: automatyka, robotyka, informatyka przemysłowa, mechatronika lub podobne
  • minimum rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • doświadczenia w diagnostyce oraz przeprowadzaniu napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
  • posiadania uprawnień SEP do 1kV
  • umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych
  • planowania i wykonywania przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • tworzenia instrukcji pracy/ procedur
  • prowadzenia wymaganej dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawa jazdy kat B

Mile widziane:

  • znajomość języka SQL

Co możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej i przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zniżki na produkty w sklepach: Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro / Lotto
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy