Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik-Elektryk-Automatyk

MYBOX LOGISTICSO firmie

  • Logistyczna 9, Chęciny
    Chęciny, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MYBOX LOGISTICS

Logistyczna 9

Chęciny

Twój zakres obowiązków

  • praca w zautomatyzowanym magazynie (miniload, systemy sortujące, systemy przenośników, PTL, automatyczne systemy pakowania)

  • bieżący serwis wdrożonych rozwiązań

  • programowanie sterowników PLC

  • uczestnictwo w projektach optymalizujących i rozwijających infrastrukturę centrum dystrybucyjnego

  • aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz zewnętrznymi dostawcami

  • odpowiedzialność za zarządzanie apteczką części i magazynem narzędziowym

  • szkolenia pracowników działu w zakresie eksploatacji urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - kierunek: automatyka, robotyka, informatyka przemysłowa, mechatronika lub podobne

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • doświadczenie w diagnostyce oraz przeprowadzaniu napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej

  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV

  • umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych

  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • tworzenie instrukcji pracy/ procedur

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • znajomość języka SQL

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość skorzystania z pakietów opieki medycznej i przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • zniżki na produkty w sklepach: Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro / Lotto

MyBox Logistics to nowoczesny magazyn mieszczący się w Centrum Logistycznym w Chęcinach pod Kielcami. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesów logistycznych dla firmy Marketing Investment Group – właściciela sieci salonów multibrandowych: Sizeer, 50 style i Symbiosis i dystrybutora marek Timberland, Lotto, Umbro i innych. Oferujemy zautomatyzowane rozwiązania w zakresie sortowania, pakowania i wysyłki.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać swoją karierę, chcesz każdego dnia uczyć się czegoś nowego, chcesz pracować w młodym, przyjaznym i otwartym środowisku aplikuj do nas.