Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik/Elektryk (M/K)

W&K Industriemontage Sp. z o.o.O firmie

  • Słubice, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177,  jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:

  • utrzymanie ruchu w magazynie,
  • prace mechaniczne: kontrola, naprawa, konserwacja (kontenery rolkowe, przenośniki, itp.),
  • prace elektryczne: kontrola, naprawa, konserwacja (generatory mocy, zasilanie awaryjne, oświetlenie, system wykrywania włamań i napadów, kamery zewnętrzne, itp.),
  • okresy bezawaryjne: sprawdzanie regałów, instalowanie lamp w strefie kompletacji,
  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej.

Czego oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • uprawnienia UDT: IP i IIWJO,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w wymienionym wyżej obszarze,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków.

Dodatkowym atutem będzie:

  • umiejętność obsługi suwnic,
  • uprawnienia spawalnicze podstawowe lub ponadpodstawowe.

Co oferujemy:

  • szkolenie przed podjęciem pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca dwuzmianowa od 5.00 do 23.00; od poniedziałku do piątku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po stronie polskiej),
  • szkolenia zawodowe,
  • benefity pozapłacowe (karta MultiSport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy (oferujemy pełną pomoc kadrową).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy