Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

  • opolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 16.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

    Naprawdę jest co robić!
    Lubisz wyzwania?
    Dołącz do nas!
    Polub swoją pracę!!

    Skontaktuj się z naszym Rekruterem:
    696 031 443

    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię
    • Szereg benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, zniżki na obiady, świadczenia pieniężne na święta, paczki dla dzieci itp.)
    • Możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji
    • Szansę rozwoju
    • Pracę w zespole profesjonalistów

    Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik,

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Utrzymanie, naprawy, remonty i diagnostyka maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi
    • Modyfikacje maszyn, urządzeń, ich oprzyrządowania
    • Udział w projektach modyfikacji i modernizacji maszyn, nowych uruchomieniach

    JEŚLI POSIADASZ:

    • Wykształcenie średnie o profilu mechanicznym/technicznym
    • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej – min. 1 rok
    • Praktyczną znajomość mechaniki, pneumatyki, hydrauliki
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów

    JEŚLI OCZEKUJESZ:

    • Atrakcyjnego wynagrodzenia
    • Stabilnych warunków zatrudnienia w międzynarodowej firmie
    • Bogatego pakietu benefitów
    • Możliwości rozwoju zawodowego