Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu - Mechanik

APATOR METRIXO firmie

  • Tczew

    Tczew, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i infrastruktury technicznej.

  • Wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii.

  • Udział w ciągłym doskonaleniu stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez zgłaszanie i opracowywanie usprawnień.

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne: Mechanik / Mechatronik.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik w Utrzymaniu Ruchu w firmie produkcyjnej.

  • Znajomość podstaw w zakresie budowy i działania maszyn, układów hydrauliki siłowej i pneumatyki.

  • Praktyczna umiejętność diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn – warunek konieczny.

  • Znajomość podstawowych materiałów stosowanych w utrzymaniu ruchu oraz ich własności.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów pneumatycznych i hydraulicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalanie priorytetów.

  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań.

  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej.

  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych.

  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie