Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu - Mechatronik

Masterform Sp. z o.o.O firmie

Masterform Sp. z o.o.

Jana Mikulicza 6A

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu,

  • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn,

  • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji,

  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji,

  • montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych np. przekładni, silników, mechanizmów pozycjonowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe o specjalizacji mechanika lub elektromechanika,

  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego przy naprawach maszyn obróbki skrwawieniem ze sterowaniem CNC,

  • teoretyczna i praktyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów w zakresie pneumatyki, hydrauliki,

  • umiejętność prowadzenia diagnostyki przy użyciu dostępnych narzędzi pomiarowych,

  • mile widziana znajomość automatyki przemysłowej,

  • uprawnienia SEP dla grupa II oraz III będą dodatkowym atutem, jak również do 1kV z grupy I,

  • chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku,

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie i w przyjaznej atmosferze,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjny pakiet socjalny,

  • dodatek do dojazdów do pracy spoza miejscowości lokalizacji firmy,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i osiągniętym wynikom,

  • wsparcie opiekuna przez cały okres wdrożenia.

MASTERFORM Spółka z o.o. z siedzibą w Świebodzicach przy ul.Mikulicza 6a to przedsiębiorstwo prowadzące działalność od ponad 20 lat.

Jesteśmy związani kapitałowo z polską grupą MANGATA. Zatrudniamy blisko 200 pracowników . Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce skrawaniem metalu. Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy (ponad 80 obrabiarek CNC, pełne zaplecze maszyn konwencjonalnych).

Poszukujemy mechatronika z doświadczeniem do pracy w dziale utrzymania ruchu parku maszynowego CNC.

Przewiń do profilu firmy