Oferta pracy

Technik utrzymania ruchu

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie odpowiedniej pracy: maszyn, urządzeń, sprzętu produkcyjnego i testującego, a także w razie wystąpienia awarii ich serwis (wewnętrzny, zewnętrzny).

  • Wsparcie działu produkcyjnego w przeprowadzaniu konserwacji i przeglądów okresowych maszyn wg obowiązujących procedur i harmonogramu.

  • Przygotowanie i uzbrajanie nowych stanowisk pracy oraz ich prawidłowe oznakowanie.

  • Tworzenie i nadzór nad zapisami z procesu utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie i wiedzę techniczną w takich obszarach jak mechanika, elektronika, automatyka lub mechatronika;

  • jesteś w posiadaniu uprawnień elektrycznych grupa I, do 1kV i uprawnień energetycznych, grupa II, powyżej 50kW – jeśli nie to nic szkodzi, u nas możesz podnieść swoje kompetencje.

  • Twój język angielski umożliwia Ci czytanie dokumentacji technicznej i instrukcji sprzętów, a jeśli nie czujesz się z nim zbyt pewnie nie martw się – możesz liczyć na dofinansowanie do nauki😊

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji;

  • pracę w systemie 2-zmianowym;

  • możliwość pracy w nowoczesnej lokalizacji wybudowanej na potrzeby biznesu DGS Diagnostics w Rosówku;

  • szansę dołączenia do światowej klasy specjalistów z różnych dziedzin;

  • możliwość pracy opartej na zaufaniu, zespołowości, nastawionej na tworzenie innowacyjnych rozwiązań oraz wyznającej zasadę, że zawsze damy radę;

  • szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowanie do nauki języków obcych; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami, siłownia firmowa).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

W związku z budowaniem obszaru produkcji SMD w ramach produkcji urządzeń DGS Diagnostics jesteśmy w trakcie budowania zespołu technicznego, który będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych produktów oraz utrzymanie parku maszynowego i produkcji.

Obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem technicznym, które zajmą się nadzorem nad 2 liniami do montażu komponentów elektronicznych na płytach PCB m.in. maszyny pick & place, drukarki nakładające pastę lutowniczą, testery oraz sprzęt stanowiskowy.

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy