Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu na sortowni paczek

Epcido Sp. z o.o.

  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i utrzymanie w sprawności technicznej linii transportowych, sorterów na dużych pocztach w Holandii

  • analiza podstawowych problemów technicznych w zakresie utrzymania ruchu

  • przeprowadzanie przeglądów oraz bieżących napraw urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość instalacji elektrycznych, mechaniki przemysłowej i automatyki

  • wiedza nt. budowy maszyn

  • umiejętność składania części maszyn

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentów

  • gotowość do pracy samodzielnej oraz w grupie

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • odpowiedzialność, skrupulatność i zaangażowanie

  • ważny certyfikat SEP

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemem SCADA / Profibus / Profinet

  • umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych nN

  • doświadczenie w pracy za granicą

To oferujemy

  • wynagrodzenie godzinowe 16-18 EUR/h (przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

  • możliwość pracy na polskiej umowie o pracę lub na umowie zlecenie z dietami zagranicznymi

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • zapewnione pokrycie kosztów transportu

  • ustalony grafik pracy (4-5 tyg. pracy na 1 tydz. urlopu – do indywidualnego ustalenia)

  • gwarantowane godziny pracy (zazwyczaj 48h tygodniowo, po 8h dziennie)

  • praca zmianowa (3 zmiany)

  • stabilność zatrudnienia, ciągłość zleceń

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy ze specjalistami w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pokrycie kosztów transportu

  • elastyczny grafik pracy

  • praca rotacyjna (4/1)

Skandynawsko-Polska firma Epcido Sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem przemysłowych instalacji elektrycznych i mechanicznych na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji w postaci CV (w formacie pdf) ze szczegółowym opisem zajmowanych stanowisk za pomocą przycisku aplikowania lub kontakt pod numerem: +48 515 050 023.