Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

  • Namysłów

    Namysłów, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Techników utrzymania ruchu (branża automotive).

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń

  • Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie

  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką

  • Programowanie maszyn i systemów PLC i CNC

  • Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn

  • Analiza przyczyn awarii i opracowanie środków zapobiegających ich powstawaniu

  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (kaizen)

  • Wprowadzanie zmian w maszynach w oparciu o dokumentację techniczną (modyfikacja oprogramowania)

Wymagania pracodawcy

  • Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Budowanie, analizowanie i modyfikowanie programów sterowanych PLC i CNC

  • Samodzielność w diagnozowaniu usterek, rozpoznawanie przyczyn usterek maszyn i systemów logicznych

  • Angielski na poziomie umożliwiającym używanie dokumentacji technicznej

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z klientem

  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie już od 6 870 zł miesiąc

  • Pracę w systemie 4 brygadowym, za który przewidziany jest dodatek w wysokości 10,5% wynagrodzenia zasadniczego

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Bezpłatne dojazdy do pracy z kierunków: Wrocław, Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Brzeg, Namysłów do fabryki Jelcz-Laskowice

  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce

  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia

  • Zakład pracy: Jelcz-Laskowice

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy