Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu – Narzędziowiec

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.O firmie

LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

ul. LG Electronics 1-2

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Technik Utrzymania Ruchu – Narzędziowiec (bez doświadczenia)

Obowiązki:

  • Konserwacja i naprawa form wtryskowych
  • Terminowe prowadzenie przeglądów prewencyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji wykonanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziani absolwenci szkół zawodowych i technicznych bez doświadczenia
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się i modyfikującej swój park maszynowy firmie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe, ogród)
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy