Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

SopemO firmie

Rekrutacja zdalna

Sopem

Doktora Rudolfa Diesla

Niepołomice

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU
(Maintenance Technician)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące i prewencyjne przeglądy maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcji
  • Usuwanie awarii oraz rozwiązywanie problemów
  • Odpowiedzialność za narzędzia i inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu DUR
  • Nadzór nad magazynem części zapasowych, zapewnienie właściwego wyposażenia
  • Aktywne uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektromechaniczne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność diagnozowania I rozwiązywanie problemów technicznych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania schematu elektrycznego i pneumatycznego
  • Uprawnienia SEP do 1KV
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie z międzynarodowej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dopłaty do posiłków oraz napojów
  • Znakomita atmosfera w pracy
  • Benefity pozapłacowych (m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna etc.)

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez  Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sopem sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Doktora Rudolfa Diesla 9, 32-005 Niepołomice.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz  na www.sopem.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy