Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

  • Grabska 9, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Grabska 9

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn oraz urządzeń, zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną

  • Usuwanie bieżących usterek

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac

  • Współpraca z operatorami produkcji oraz z serwisami zewnętrznymi

  • Przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji i procedur

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość zagadnień mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych (m.in. diagnostyka zintegrowanych systemów);

  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu lub innych działach technicznych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność w wypełnianiu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość metod obróbki ślusarskiej

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG, MMA

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w środowisku produkcyjnym, w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Pakiet szkoleń wewnętrznych,

  • Rynkowe wynagrodzenie oraz szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, dopłata do usług dentystycznych, dofinansowane posiłki w stołówce zakładowej, dodatkowe świadczenia świąteczne, dopłatę do urlopu, dopłaty do aktywności sportowych, karta Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Posiadając osiemnaście zakładów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji, Silgan Closures jest wiodącym na świecie producentem zamknięć metalowych, plastikowych i kompozytowych. Są one stosowane do wrażliwych na tlen, pakowanych próżniowo i aseptycznie produktów spożywczych oraz napojów niegazowanych. Silgan Closures jest częścią Silgan Holdings Inc. USA.

Przewiń do profilu firmy