Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

RTP Polska Sp. z o.o.O firmie

5 500 brutto / mies.
  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,

  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn,

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych,

  • Raportowanie usterek i wykonanych konserwacji,

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektryk, elektronik, mechatronik, elektromechanik,

  • Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Uprawnienia SEP 1kV,

  • Umiejętność wykonywania napraw maszyn i urządzeń,

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe, suwnice,żurawie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System premii kwartalnej

  • Dofinansowanie do dojazdów do 400 zł brutto miesięcznie

  • Premia obecnościowa - 160 brutto miesięcznie

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dopłata do automatów vendingowych

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • premia obecnościowa

  • możliwość uzyskania uprawnień UDT

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja na ofertę pracy

2

Weryfikacja CV i zaproszenie na rozmowę

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacja zwrotna

RTP Polska Sp. z o.o.

RTP Company jest wiodącym na świecie producentem niestandardowych mieszanek z technicznych tworzyw termoplastycznych. Zatrudniając przeszło 1600 pracowników w ponad 20 zakładach na całym świecie, dysponujemy specjalistyczną wiedzą i technologią umożliwiającą spełnienie kryteriów nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach.

Przewiń do profilu firmy