Logo Pracuj.pl

Technik utrzymania ruchu

AIREX POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Nowogard
    Nowogard, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Techniczne utrzymanie maszyn do produkcji pianki PET
  • Dbałość o wszystkie wymogi bezpieczeństwa
  • Przeglady i inspekcje
  • Dozór urządzeń infrastruktury budynku
  • Współpraca z serwisami technicznymi
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne o dowolnym profilu: automatyk, elektryk, mechatronik lub mechanik
  • Doświadczenie w pracy w działach technicznych
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Rozumienie zagadnień technicznych, rysunku, obsługa narzędzi
  • Kultura pracy zespołowej i zaangażowanie w cele biznesowe

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o szwajcarskim kapitale
  • Udział w projekcie budowy i uruchomienia nowej fabryki od etapu "Green field"
  • Całkowicie nowy i nowoczesny park maszynowy
  • Wszystkie potrzebne szkolenia
  • Benefity wybrane przez załogę

O nas

Jesteśmy światowym liderem z najszerszym portfolio w produkcji wysoce wydajnych i zrównoważonych materiałów wykonanych z pianki PET i drewna balsa dla rozwijającego się rynku kompozytów. Jesteśmy pionierami w technologii z ponad 75-letnim doświadczeniem. Od zawsze koncentrujemy się na opracowywaniu mocnych i solidnych, a jednocześnie lekkich materiałów rdzeniowych, które pozwalają na wytwarzanie dla naszych klientów bardziej trwałych, zrównoważonych i energooszczędnych produktów końcowych typu sandwich. 3A Composites Core Materials to globalna jednostka organizacyjna w ramach 3A Composites Group, będąca częścią Schweiter Technologies. Celem naszych produktów jest stworzenie silniejszej, lżejszej i bardziej ekologicznej przyszłości.

W trakcie dalszej ekspansji budujemy nowy zakład w Nowogardzie, 40 min od Szczecina i przy drodze ekspresowej S6 w Polsce. Do tego ważnego projektu rozwojowego poszukujemy Techników działu Utrzymania Ruchu dla Produkcji PET-Extrusion.

Technik utrzymania ruchu, Nowogard