Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

DOT2DOT S.A.

  • Nowy Konik (pow. miński)

    Nowy Konik (pow. miński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • utrzymania odpowiedniej sprawności urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych poprzez diagnostykę i bieżące usuwanie awarii

  • wykonywanie planowanych i bieżących napraw, przeglądów, konserwacji urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych

  • nadzór nad magazynem części zamiennych

  • raportowanie z wykonanych działań

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży poligraficznej)

  • wykształcenie techniczne (elektryk, elektronik, elektrotechnik, elektromechanik, mechatronik, automatyk)

  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • program wdrożenia do organizacji,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • system premiowy uzależniony od wyników pracy,

  • ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach,

  • ubezpieczenie dziecka na preferencyjnych warunkach,

  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów,

  • dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Grupa Dot2Dot powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań, które realizują najbardziej skomplikowane projekty i globalne kontrakty w tym zakresie.

Przewiń do profilu firmy