Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu zarządzania utrzymaniem ruchu

  • Niezwłoczne reagowanie na zgłoszone w systemie awarie maszyn i urządzeń

  • Ustalanie priorytetów usuwania awarii z Działem Produkcji

  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • Raportowanie w systemie wykonanych czynności oraz czasów usuwania awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Uprawnienia SEP GR 1

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku