Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Oborniki Śląskie, Siemianice (pow. trzebnicki), Wrocław, Trzebnica, Wołów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
    • Karta żywieniowa (do 190 zł miesięcznie);
    • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym;
    • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
    • Pracę w systemie równoważnym do 12 godz. (godz. 7-19, 19-7)
    • Dobrą atmosferę pracy;
    • Bezpłatne dowozy z miejscowości: Żmigród, Grądzik, Powidzko, Przedkowice, Kaszyce Milickie, Kaszyce Wielkie, Prusice, Gola, Wilkowa, Żerkówek, Brzeg Dolny, Radecz, Bukowice, Rościsławice, Trzebnica, Marcinowo, Rzepotowice, Przecławice, Piekary, Kowale, Wilczyn, Wińsko, Głebowice, Pełczyn, Skokowa, Osolin, Oborniki Śląskie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Przegląd i naprawa urządzeń automatyki;
    • Naprawa i rozbudowa sieci i systemów teleinformatycznych;
    • Bieżące utrzymanie ruchu linii produkcyjnych (naprawa układów mechanicznych, pneumatycznych oraz pomiarowych).

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektryk, automatyk, elektronik, informatyk lub pokrewne;
    • Zdolność do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów);
    • Umiejętność lutowania;
    • Uprawnienia SEP E1, E2, E3 minimum na poziomie obsługi i konserwacji lub gotowość do ich zdobycia;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
    • Rzetelność, odpowiedzialność;

    CV można składać w zakładzie: TechniSat Digital Sp. z o.o.  Ul. Poznańska 2; Siemianice
    55-120 Oborniki Śląskie, tel. 71 310 42 27, 71 310 41 96

    lub za pomocą przycisku:

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TechniSat Digital Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    top