Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

Mobile Climate Control Sp. z o.o.

  • Oława

    Oława, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych w obszarze linii produkcyjnych,

  • Nadzór i organizacja przeglądów technicznych parku maszynowego,

  • Tworzenie instrukcji do maszyn i urządzeń,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne, maszyny i urządzenia,

  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu, mile widziane w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność rozwiazywania problemów technicznych,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych/hydraulicznych, oraz rysunku technicznego maszynowego,

  • Mile widziana wiedza z zakresu hydrauliki siłowej oraz automatyki przemysłowej,

  • Mile widziane wiedza z zakresu elektrotechniki i uprawnienia energetyczne SEP,

  • Brak obaw do pracy na wysokości,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, otwartość na zmiany,

  • Inicjatywa w działaniu, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się obszarze,

  • Szkolenia i uprawnienia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,

  • Bezpośredni udział w ciekawych projektach wdrażania nowych rozwiązań technicznych oraz programach usprawniających,

  • Pracę w systemie zmianowym, w zgranym zespole,

  • Zadaniową premię kwartalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Spółka Mobile Climate Control z siedzibą w Oławie, należąca do szwedzkiej grupy VBG, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu systemów klimatyzacyjnych i grzewczych dla pojazdów specjalnego zastosowania: terenowych, budowlanych, wojskowych i transportu publicznego. Wyroby firmy słyną z funkcjonalności, innowacyjności oraz trwałości w użytkowaniu. Misja firmy to również stworzenie przyjaznego klimatu pracy, w którym stawiamy na takie wartości jak wzajemny szacunek, budowanie zaufania, tworzenie możliwości rozwoju.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Utrzymania Ruchu pracownika na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy