Technik Utrzymania Ruchu (Operator Mediów - Urządzeń Chłodniczych)

Kompania Piwowarska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Szwajcarska 11

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa urządzeń i instalacji w podległym obszarze

  • Konserwacja urządzeń, instalacji, sprzętu i narzędzi w podległym obszarze

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, opisy, instrukcje

  • Przeprowadzanie podstawowych badań laboratoryjnych na stanowisku operatora

  • Zapewnienie bezpieczeństwa pracy instalacji medialnych – amoniak, chemia

  • Wykonywanie prac na wysokości powyżej 3 m, oraz praca w kombinezonie szczelnym chemicznym

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność związaną z pracą w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym

  • Wykształcenie średnie techniczne z zakresu instalacji i urządzeń chłodniczych lub studenci 5.roku kierunków związanych z chłodnictwem i techniką cieplną

  • Świadectwo kwalifikacyjne E i dobrze widziane D w zakresie urządzeń energetycznych, w tym chłodniczych

  • Podstawy teoretyczne zagadnień z zakresu eksploatacji instalacji i urządzeń chłodniczych

  • Podstawową znajomość budowy i funkcjonowania nowoczesnych urządzeń chłodniczych

  • Umiejętność racjonalnego myślenia oraz skuteczności rozwiązywania problemów szczególnie w sytuacjach awaryjnych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć dzielenia się swoim doświadczeniem

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Kompanią Piwowarską

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze

  • Wysokie dodatki zmianowe (II / III zmiana) i weekendowe

  • Dodatkową premię wypłacaną w 3 kwartale roku

  • System zmianowy (8h dziennie)

  • Grafik ustalany z wyprzedzeniem

  • Prywatną opiekę medyczną (Medicover) – pakiet indywidualny lub rodzinny

  • Program mybenefit, czyli dodatkowe środki na sport, rozrywkę czy zakupy

  • Dofinansowanie do śniadań i obiadów w stołówce pracowniczej (od 3 do 10 zł)

  • Deputat piwny – w postaci 24 sztuk naszych produktów co miesiąc

  • Pełne wdrożenie do pracy (szkolenia stanowiskowe, odzież robocza) oraz stały dostęp do środków ochrony osobistej

  • Bezpłatny parking samochodowy oraz wiaty rowerowe

  • Program rekomendacji pracowników - od 1500 do 3000zł brutto za skuteczne polecenie osoby do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Etapy rekrutacji
1

Prześlij nam swoje CV

2

Kontakt Telefoniczny - chcemy Ciebie bliżej poznać

3

około 60 minutowe spotkanie

4

Informacja zwrotna - niezależnie od decyzji o zatrudnieniu

5

Złożenie oferty

6

witamy na pokładzie

Jesteśmy liderem na polskim rynku piwa. W portfolio naszych produktów znajdują się najchętniej wybierane przez Polaków marki: Lech, Tyskie i Żubr, rodzina piwnych specjalności Książęcego, a także bogaty wybór piw smakowych i bezalkoholowych.

Od 2017 r. jesteśmy częścią Asahi Europe & International, należącej do japońskiej Grupy Asahi.

W naszych browarach, centrach dystrybucji i biurach zatrudniamy blisko 2700 osób.

Nasze piwa warzymy w trzech browarach mających wielowiekową historię i tradycję – są to: Browar Dojlidy Białystok (1628), LECH Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895), Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629).

Od lat znajdujemy się w czołówce rankingów najlepszych pracodawców w Polsce. W przeprowadzonym w 2021 r. badaniu Randstad Employer Brand Research otrzymaliśmy dwa wyróżnienia: w branży FMCG zajęliśmy pierwsze miejsce, a w ogólnym zestawieniu najlepszych pracodawców w kraju – czwarte.

Budujemy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego bardzo dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W tym celu stworzyliśmy platformę „Lśnij własnym blaskiem”, dzięki której wspólnie rozwijamy kulturę Różnorodności, Równości i Włączania. Jesteśmy też firmą odpowiedzialną społecznie – integralną częścią naszej strategii biznesowej są działania na rzecz środowiska naturalnego, społeczności i konsumentów.

Dowiedz się więcej o naszej strategii Lepsza Przyszłość 2030 i działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju:

Przewiń do profilu firmy