Please add following statement to your resume. Documents without this statement will not be considered. „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest TitanX Engine Cooling Sp. z o.o., z siedzibą w Opolu, ul. Północna 16, 45-805, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji przez okres 3 lat. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 rozporządzenia RODO.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

TitanX Engine Cooling Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń

  • Wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn

  • Analizowanie przyczyn awarii i planowanie działań zapobiegawczych

  • Bieżące diagnozowanie i monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń

  • Realizacja napraw i przeglądów maszyn i urządzeń według ustalonego harmonogramu

  • Tworzenie raportów na potrzeby działu UR

  • Tworzenie, modyfikowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Ścisła współpraca z działami produkcji i procesu

  • Nadzór infrastruktury budynku pod kątem poprawności pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki, pneumatyki i elektryki (mile widziane uprawnienia SEP kat „E” do 1 kV)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w zakresie diagnostyki układów elektrycznych, elektronicznych oraz pneumatycznych.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetr, miernik cęgowy, zasilacz laboratoryjny itp.)

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office.

  • Zmysł techniczny, umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (karta sportowa, pakiet medyczny).

  • Pracę na pełen etat w godzinach od 14:00 do 22:00.

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku rozwijającego się biznesu (branża automotive).

  • Przyjazną atmosferę, szacunek i wsparcie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

TitanX Engine Cooling jest globalnym dostawcą chłodnic do pojazdów użytkowych.

Do naszej fabryki w Opolu poszukujemy: TECHNIKA UTRZYMANIA RUCHU.

Przewiń do profilu firmy

co to?