Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń, wykonywanie przeglądów

  • Usuwanie awarii

  • Wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych maszyn i instalacji

  • Udział w pracach instalacyjnych i remontowych oraz inne prace przy utrzymaniu obiektu

  • Bieżące wsparcie pracowników działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie instrukcjami

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, w służbach utrzymania ruchu

  • Wykształcenie techniczne, najlepiej o specjalności mechanika, automatyka

  • Uprawnienia SEP „E”: grupa 1 do 1kV

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku, w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-06)

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (pewna branża nawet w okresie pandemii)

  • Premię frekwencyjną

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

  • Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.