Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

UFI Filters Poland Sp. z o.o.

  • Północna 14, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 14

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wykonywanie napraw oraz przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych (w oparciu o ustalony harmonogram).

  • Techniczne wsparcie pracowników produkcji.

  • Współpraca z serwisantami firm zewnętrznych.

  • Wprowadzanie danych i raportowanie poprzez komputerowy system wspomagania utrzymania ruchu.

  • Wprowadzanie usprawnień i modyfikacji w obszarze maszynowym i narzędziowym.

  • Stała współpraca z innymi działami produkcyjnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (minimum średnie).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w zakładach produkcyjnych).

  • Praktyczna znajomość budowy urządzeń mechanicznych, elektrycznych i pneumatycznych.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV..

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek – piątek)

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej i chęć do nauki.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio przez UFI Filters).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPK).

  • Dogodna lokalizacja zakładu (możliwość dojazdu autobusem MZK nr 12, 13, 18).

  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji inwestującej w najnowsze technologie.

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma UFI Filters została założona w roku 1971 i jest światowym liderem w obszarze systemów filtrowania. Produkujemy szeroki wachlarz wyrobów do różnych branż, od branży samochodowej, lotniczej, morskiej, hydraulicznej, po wyspecjalizowane rozwiązania dla przemysłu. Nasza firma jest ceniona ze względu na swoje innowacyjne produkty oraz know-how.

Produkty UFI można znaleźć w pojazdach Ferrari, F1, czy np. w europejskim statku kosmicznym ExoMar.

Przewiń do profilu firmy