Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik Utrzymania Ruchu

PARETTi Rekrutacja

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn

  • Skuteczne i szybkie usuwanie awarii

  • Dbanie o maszyny i urządzenia pod kątem technicznym

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Wsparcie techniczne pracowników na produkcji

  • Uzupełnianie danych i raportowanie w zakresie utrzymania ruchu

  • Wykonywanie ulepszeń i modyfikacji na maszynach i urządzeniach

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - w środowisku produkcyjnym

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Praktycznej wiedzy z obszaru budowy urządzeń i maszyn

  • Umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną ( w tym rysunku technicznego )

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - w oparciu u umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start - zgodne z kwalifikacjami i doświadczeniem

  • Możliwość pracy w bardzo nowoczesnej firmie - firma inwestuje w najnowsze technologie

  • Pracę w spokojnym, dobrze zorganizowanym środowisku pracy

  • Dogodna lokalizacja zakładu