Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

SSI Schäfer Sp. z o.o.O firmie

  • Osła (pow. bolesławiecki)
    Osła (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu utrzymania ruchu w rozwiązywaniu bieżących problemów z instalacją.
  • Diagnostyka instalacji i procesu w zakresie automatyki oraz mechaniki oraz wykonywanie koniecznych napraw.
  • Monitoring działającego systemu i reagowanie na zaburzenia płynności procesu.
  • Wykonywanie regularnych, planowanych prac konserwacyjnych i przeglądów.
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów bezpieczeństwa i poprawną obsługą instalacji automatyki.
  • Komunikacja z działem Wsparcia Technicznego przy rozwiazywaniu problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (mechatronika, automatyka, elektronika lub pokrewne) lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdolność logicznego i analitycznego myślenia.
  • Dobra obsługa komputera oraz znajomość podstaw automatyki przemysłowej.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację i czytanie dokumentacji.
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie trzyzmianowym 8h.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP E1 oraz uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego I P (zwyżki).

To oferujemy

  • praca w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • wysoki standard pracy – dostęp do najlepszych praktyk, szkoleń, nowoczesnych procesów i narzędzi
  • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla największych Klientów na całym świecie
  • styczność z najnowszymi technologiami automatyki magazynowej
  • elastyczne godziny pracy
  • młody, dynamiczny i wspierający się wzajemnie zespół
  • miła atmosfera, imprezy integracyjne, dla wszystkich kawa i herbata w biurze
  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

SSI Schäfer Sp. z o.o.

SSI SCHÄFER jest światowym liderem i wiodącym dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie logistyki magazynowej. Możemy poszczycić się ponad 80-letnią tradycją i globalnym zasięgiem. Zatrudniamy ponad 10 000 pracowników na całym świecie, ale wciąż bardzo ważne pozostają dla nas wartości rodzinne. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe podejście. Oferujemy szeroki zakres usług, od określenia koncepcji, przez dostarczenie i montaż wyposażenia magazynowego własnej marki, aż po uruchomienie i serwis złożonych, w pełni zautomatyzowanych centrów magazynowych jako generalny wykonawca.

Instalacja i ludzie z którymi pracujemy:

  • To obecnie największa w Europie, wielkopowierzchniowa instalacja SSI SCHÄFER zbudowana w oparciu o technologię w pełni zautomatyzowanego transportu produktów z wykorzystaniem unikalnego systemu przenośników podwieszkowych. To również w pełni automatyczny magazyn układnicowy oraz kilometry ścieżek transportowych. Nasz zespół to dobrze zorganizowana, współpracująca grupa techników oraz międzynarodowe środowisko ekspertów wspierających. Pracujemy w przyjemnej, koleżeńskiej atmosferze.
  • Jeśli chcesz przekonać się czym jest intralogistyka XXI wieku, automatyka i maszyny są Twoją pasją oraz stawiasz na rozwój na gruncie zawodowym, to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.

Technik Utrzymania Ruchu, Osła (pow. bolesławiecki)