Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

HSS WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Ozorków

    Ozorków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firmy, która oferuje całościowe rozwiązania systemowe w zakresie techniki połączeń elektrycznych. Wybór produktów obejmuje złącza z czystej miedzi lub rozwiązania połączone z zakupionymi lub dostarczonymi komponentami. Prace obejmują zarówno proste komponenty, jak i całkowicie zmontowane moduły.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • Realizacja przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z ustalonym harmonogramem,

  • Prowadzenie ewidencji dla wykonanych przeglądów oraz prac zleconych podwykonawcom,

  • Analiza przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania, ciągłości pracy,

  • Zapewnienie płynności i ciągłości procesu produkcyjnego,

  • Przygotowanie instrukcji TPM dla operatorów maszyn,

  • Utrzymanie i nadzór nad magazynem części zamiennych.

Wymagania pracodawcy

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe, techniczne ELEKTROMECHANIK

  • Umiejętności naprawy maszyn z zakresu mechaniki i elektryki (w celu zachowania ciągłości procesu produkcji)

  • Uprawnienia SEP

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT II

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość wyjazdu szkoleniowego do Niemiec,

  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, bonus finansowy na Wielkanoc oraz paczki na dzień dziecka,

  • Bonus świąteczny,

  • Karta Multisport,

  • Atrakcyjna oferta ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość otrzymania awansów i premii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne