Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą części i komponentów dla branży motoryzacyjnej, partnerem producentów samochodów na rynku europejskim. Przez naszych klientów jesteśmy wysoko oceniani za wprowadzane przez nas innowacje, a także za optymalizację kosztów, wysoką jakość i niezawodność.

    W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, poszukujemy ambitnego, energicznego pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

    Zadania:

    • nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń linii montażowej
    • diagnozowanie i usuwanie awarii oraz usterek technicznych
    • planowanie przeglądów, konserwacja, naprawa maszyn i urządzeń
    • optymalizacja procesu zakupowego pod względem operacyjnym
    • wsparcie techniczne projektów inwestycyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (mile widziana mechanika) o specjalności: budowa maszyn, elektromechanika
    • min 1 rok doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
    • mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych, elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV (SEP)
    • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki
    • dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność obsługi komputera

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym środowisku w branży automotive
    • interesujący zakres zadań z możliwością realizowania pasji zawodowych w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prywatne ubezpieczenie medyczne
    • voucher na napoje i przekąski
    • sezonowe owoce w miejscu pracy

    Jeśli spełniają Państwo powyższe wymagania oraz dzielą Państwo naszą pasję do motoryzacji, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych klikając w przycisk Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Aircom Automotive Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą ul. Fabryczna 20B, 55-080 Pietrzykowice, zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.