Technik utrzymania ruchu

Soudal Manufacturing Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Pionki
    Pionki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Soudal Manufacturing Sp. z o.o.

Pionki

Producent i dystrybutor chemii budowlanej
o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym
poszukuje do fabryki w Pionkach/Radomia specjalisty
na stanowisko:

Miejsce pracy: Pionki k. Radomia
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ciągłości produkcji, poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń oraz monitorowanie parametrów ich pracy w zakładzie,
  • Realizacja planu przeglądów i remontów oraz prowadzenie doraźnych prac remontowo-konserwacyjnych,
  • Przeprowadzanie uruchomień i nastaw regulacyjnych elementów maszyn i urządzeń, kontroli prawidłowego działania i przeprowadzanie rozruchów próbnych,
  • Przeprowadzanie napraw systemów hydraulicznych, pneumatycznych i mechanicznych w poszczególnych elementach linii produkcyjnych i systemach obsługowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w produkcji seryjnej,
  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne (mechanik, elektromechanik),
  • Wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki ogólnej,
  • Dokładność, sumienność, terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Odpowiednie szkolenia,
  • Szanse zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj
z dopiskiem Technik utrzymania ruchu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 ( Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy