Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie planowanych konserwacji maszyn i systemów zgodnie z harmonogramem.

  • Utrzymywanie ciągłości pracy maszyn i linii produkcyjnych poprzez bieżący nadzór nad ich eksploatacją i wykonywanie prac regulacyjnych.

  • Usuwanie awarii maszyn i systemów inżynieryjnych oraz znajdowanie i eliminowanie ich przyczyn.

  • Realizacja i przestrzeganie polityki i globalnych standardów GMP oraz EHS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie elektroniki, mechatroniki, automatyki

  • Doświadczenie w pracy w obszarze Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość konstrukcji i budowy maszyn, mechaniki

  • Umiejętność pracy z schematami elektrycznymi i pneumatycznymi oraz umiejętność diagnostyki układów sterowania w tym usuwanie awarii.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją)

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV i znajomość układów sterowania opartych o układy stykowe i sterowniki PLC.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Konkurencyjny system wynagradzania i motywowania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

DELPHARM

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Technik Utrzymania Ruchu.

Przewiń do profilu firmy