Logo Pracuj.pl

Technik Utrzymania Ruchu

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAILO firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL

Jasielska 10A

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą urządzeń oraz utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych,
  • Wykonywanie napraw oraz okresowych przeglądów,
  • Realizacja pod kierunkiem przełożonego projektów przeróbek, modyfikacji i usprawnień,
  • Bieżące raportowanie oraz rejestrowanie nieprawidłowości, usterek oraz napraw,
  • Współpraca z dostawcami (nadzór ich prac),
  • Naprawianie maszyn i urządzeń, diagnozowanie przyczyn usterek i awarii,
  • Dokonywanie przeglądów prewencyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji maszyn,
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • Wykonywanie zadań w sposób bezpieczny i czysty.

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych, pneumatycznych,
  • Umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość zagadnień z automatyki,
  • Znajomość wymagań norm i przepisów elektrycznych,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu lub na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności techniczne,
  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu napraw,
  • Dostępność do pracy w trybie zmianowym,
  • Posiadanie uprawnienia SEP typu E do 1 kV (wymagane, z możliwością wysłania kandydata przed podjęciem pracy).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Spotkania integracyjne,
  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach,
  • Zgrany Zespół,
  • Innowacyjne projekty i możliwości realnego wpływu na rozwój firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Technik Utrzymania Ruchu, Jasielska 10A, Jeżyce, Poznań