Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik utrzymania ruchu

  • Poznań, Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUSHI FACTORY SP. Z O.O. SP.K.

    Sushi Factory specjalizuje się w produkcji gotowych dań sushi na potrzeby polskich i zagranicznych sieci handlowych. Posiadamy najbardziej rozbudowaną linię do produkcji sushi maki w Polsce, jedną z pięciu największych w Europie. Powstanie firmy oraz konstrukcja oferty to odpowiedź na realne potrzeby płynące z rynku oraz od klientów coraz chętniej sięgających po produkty premium w konkurencyjnym segmencie cenowym.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Robakowo (pow. poznański)

    Opis stanowiska:

    • Bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości linii produkcyjnej

    • Przeprowadzanie analiz przyczyn awarii i wdrażanie działań korygujących
    • Realizacja prac konserwacyjnych
    • Realizacja projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych parku maszynowego
    • Wykonywanie drobnych prac naprawczych przy budynkach na terenie firmy
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace serwisowe
    • Sprawdzanie pod względem merytorycznym wykonanych prac remontowo-budowlanych oraz serwisowych
    • Uruchamianie i wdrażanie maszyn i urządzeń
    • Wsparcie Działu Produkcji w uzyskaniu stabilności procesu, osiąganiu zadanych parametrów jakościowych i ilościowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia technicznego

    • wiedzy o profilu mechanika, automatyka, elektromechanika
    • doświadczenia w Dziale Utrzymania Ruchu lub Dziale Technicznym
    • doświadczenia w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży spożywczej)
    • doświadczenie w pracy z maszynami pakującymi (dodatkowym atutem będzie znajomość maszyn typu reepack)
    • znajomość systemu CMMS
    • umiejętności tworzenia rysunków CAD – mile widziane
    • zaawansowanej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie specyfikacji technicznej
    • uprawnień elektrycznych
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • opiekę medyczną
    • dostęp do ubezpieczenia grupowego
    • szkolenia specjalistyczne i z kompetencji osobistych
    • współpracę z międzynarodowymi kontrahentami
    • narzędzia niezbędne do realizacji celów
    • pracę zmianową

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sushi Factory Sp.z o.o. Sp.K. z siedzibą w Robakowie ul. Żernicka 22."

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sushi Factory Sp.z o.o. Sp.K. z siedzibą w Robakowie ul. Żernicka 22 przy ul.Żernicka 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.