Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Utrzymania Ruchu

  • Pruszków, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy.
W roku 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach k/Łodzi.

Aktualnie poszukujemy profesjonalistów do naszej fabryki, która produkuje części do samochodów osobowych, na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie oraz udział w ich implementacji
  • Niezwłoczna reakcja na wszelkie sygnały dotyczące wadliwie funkcjonujących maszyn
  • Kontakt z przedstawicielami serwisów zewnętrznych i dostawcami części zamiennych
  • Dokumentowanie przestojów wynikających z nieplanowanych awarii
  • Współpraca z operatorami maszyn w celu wzrostu efektywności i wykorzystania dostępnego parku maszynowego
  • Modyfikacja maszyn i urządzeń pod kątem poprawy ergonomii stanowisk pracy
    (we współpracy z działem technologicznym)
  • Wsparcie Inżynierów oraz Trenerów w prowadzeniu szkoleń operatorów w zakresie podstawowej obsługi maszyn i urządzeń
  • Modyfikacja/aktualizacja dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki, pneumatyki
  • uprawnienia SEP do 1 KV
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu lub serwisu
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się komputerem w zakresie MS Office
  • Gotowość do częstych delegacji służbowych w okresie pierwszego kwartału zatrudnienia

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport
  • Udział w projekcie tworzenia nowej fabryki (green field)
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się