Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik utrzymania ruchu

HOSTEN Sp. z o. o.

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych

  • Usuwanie awarii

  • Samodzielne naprawy maszyn produkcyjnych

  • Przeprowadzanie remontów, konserwacji maszyn oraz urządzeń elektroenergetycznych

  • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego i ilościowego powierzonego sprzętu, mierników, narzędzi i elektronarzędzi

  • Nadzór nad poprawnym działaniem maszyn i linii produkcyjnych

  • Tworzenie i przestrzeganie planów konserwacji maszyn i urządzeń oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

  • Dbałość o dobrą organizacje pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. techniczne kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Znajomość zagadnień elektrycznych w obszarze utrzymania ruchu

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej

  • Analityczne myślenie

  • Nastawienie na wynik

  • Zaangażowanie

  • Sumienność

  • Precyzja

To oferujemy

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość nieustającego rozwoju

  • Ambitną pracę pełną wyzwań

  • Benefity

  • parking dla pracowników

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy