Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik utrzymania ruchu

  • Radomsko, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku to największa tego rodzaju platforma logistyczna w Europie Centralnej zaopatrująca 640 sklepów. Jest to bardzo nowoczesny obiekt z dwoma w pełni zautomatyzowanymi silosami wysokiego składowania o pojemności 170.000 palet, systemem automatycznych przenośników, stacji przyjęć i wydań towarów oraz z wdrożonymi innowacyjnymi procesami logistycznymi. Zatrudnia ponad 500 pracowników.

    Aktualnie do Centrum Dystrybucji JYSK w Radomsku poszukujemy:

    Miejsce pracy: Radomsko

    Dlaczego warto pracować w JYSK?

    Oferujemy Ci możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, wśród zaangażowanych i zmotywowanych kolegów, w szybko rozwijającej się organizacji, kładącej nacisk na rezultat i optymalizację istniejących procesów biznesowych. Kultura organizacyjna firmy JYSK jest zdominowana przez skandynawskie korzenie, duch przedsiębiorczości i pracę zespołową. Oferujemy pakiet benefitów, w tym dofinansowaną kantynę, ubezpieczenie grupowe i dodatki świąteczne.

    Najważniejsze zadania i obowiązki:

    • utrzymanie w prawidłowym stanie technicznym urządzeń magazynu wysokiego składowania,
    • nadzór nad pracą systemów komputerowych: mfs, wizualizacji i mds,
    • współpraca z serwisem firmy wykonawczej podczas napraw planowych i awarii,
    • przestrzeganie instrukcji obsługi i konserwacji urządzeń,
    • tworzenie i przestrzeganie planu konserwacji, remontów i przeglądów urządzeń,
    • współudział w tworzeniu dokumentacji wewnątrzzakładowej w zakresie bhp, ppoż. itp.,
    • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie lub wyższe techniczne (technik/inżynier automatyk, elektryk, mechanik),
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
    • gotowość do pracy 3-zmianowej,
    • mile widziane uprawnienia SEP-grupa 1 oraz uprawnienia UDT do obsługi i/lub konserwacji układnic magazynowych,
    • mile widziany język niemiecki i/lub angielski w stopniu umożliwiającym komunikację,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym.
    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do wysłania aplikacji do dnia 22.06.2018.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JYSK sp. z o.o. do celów procesu rekrutacji w zakresie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej oraz danych osobowych podanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i formularzu rekrutacyjnym innych niż imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Rozumiem, że udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne; jednak jeśli nie zostanie udzielona zgoda, to konsekwencją tego może być znaczne utrudnienie lub brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji z udziałem mojej osoby. Zostałem/am poinformowany/a o prawie do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie; jednak jeśli zgoda zostanie wycofana, to konsekwencją tego może być znaczne utrudnienie lub brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji z udziałem mojej osoby. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez JYSK sp. z o. o. moich danych osobowych podanych przeze mnie w CV, liście motywacyjnym i formularzu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji na inne stanowiska pracy w okresie 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji. Rozumiem, że udzielenie powyższej zgody jest dobrowolne; jednak jeśli nie zostanie udzielona zgoda, to konsekwencją tego będzie brak możliwości wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na inne stanowiska pracy. Zostałem/am poinformowany/a o prawie do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie; jednak jeśli zgoda zostanie wycofana, to konsekwencją tego będzie brak możliwości wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach na inne stanowiska pracy.